Nasz weterynarz
Nasz sklep współpracuje z doktorem Andrzejem Krajewskim, weterynarzem specjalizującym się w leczeniu zwierząt egzotycznych.

W przypadku problemów ze swoim pupilem lub wątpliwości przed jego zakupem możecie Państwo skontaktować się z nim w celu uzyskania fachowej porady. Doktor Krajewski przyjmuje w gabinecie weterynaryjnym wetmedicor, a także można umówić się z nim na wizytę domową.

Tel. do doktora:
692 007 920

KĄCIK WETERYNARYJNY

Facebook
SKLEP Z PAPUGAMI

 

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce specjalistyczny sklep z ptakami. Powstał w 1997 roku. Posiada patronat Polskiego Towarzystwa Miłośników Ptaków Egzotycznych. Można w nim kupić zarówno ptaki z hodowli członków Towarzystwa, jak i z hodowli własnej Centrum Egzotyki, a także importowane z hodowli europejskich. Specjalizujemy się w ręcznie wykarmionych, oswojonych, gadających papugach. Ponadto w Sklepie z Papugami znajdują się wszelkie akcesoria do hodowli i pielęgnacji ptaków, klatki oraz pokarmy dla nich, a nasi sprzedawcy to profesjonaliści z dziedziny zootechniki, którzy zawsze służą fachową poradą.

Nasze papugi są dostępne w następujących opcjach:

-          ręcznie wykarmione przez człowieka – najlepiej nadają się na ptaki do towarzystwa. Są ufne w stosunku do ludzi i najszybciej uczą się naśladować ludzką mowę.

-           wychowane przez ich naturalnych rodziców - oswojone lub młode nadające się do oswojenia.

-           wychowane przez naturalnych rodziców - nieoswojone. Najlepiej nadają się do hodowli (rozmnażania).

Centrum Egzotyki oferuje również sezonowo bardzo egzotyczne ssaki, a w szczególności młode oswojone małpki, małpiatki, szopy, skunksy, pieski preriowe, burunduki, lotopałanki i inne na indywidualne zamówienia. (Małpki nie są przetrzymywane w sklepie). W sklepie można też zaopatrzyć się w zwierzęta karmowe i zamówić różne gady, płazy, pająki i owady.

Każdy z naszych klientów, który dokonał w Sklepie z Papugami zakupu  za gotówkę zwierzęcia o wartości min. 1.000 zł może otrzymać Kartę Stałego Klienta. Uprawnia ona do 5% rabatu przy kolejnych zakupach za gotówkę. Wszelkie informacje dostępne u sprzedawcy.

Adres sklepu:

   Warszawa, ul. Czerniakowska 149   
(vis-a-vis ul. Bartyckiej)

Tel.: 22 841-18-30

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek - piątek 1100 - 1900
Sobota 1000 - 1400

Zobacz mapę

Autobusy nr: 108, 185, 187, 141, 107, 162, 159. Przystanek: Bartycka

Możliwość znalezienia miejsc do parkowania wzdłuż ulic: Czerniakowskiej, Nowosieleckiej, Suligowskiego i za stacją benzynową obok.

Google+
Papuzia Telewizja
Papuzia TV
Papuzie Gadanie
PapuzieGadanie
My na You Tube