Nasz weterynarz
Nasz sklep współpracuje z doktorem Andrzejem Krajewskim, weterynarzem specjalizującym się w leczeniu zwierząt egzotycznych.

W przypadku problemów ze swoim pupilem lub wątpliwości przed jego zakupem możecie Państwo skontaktować się z nim w celu uzyskania fachowej porady. Doktor Krajewski przyjmuje w gabinecie weterynaryjnym wetmedicor, a także można umówić się z nim na wizytę domową.

Tel. do doktora:
692 007 920

KĄCIK WETERYNARYJNY

Facebook
Nierozłączki

Ich wymowna nazwa często wprowadza w błąd. Z jej powodu wiele osób sądzi, że nierozłączki mogą żyć tylko w parach. Tymczasem, ręcznie wychowane przez człowieka lub oswojone w bardzo młodym wieku, świetnie nadają się na pupili naszych dzieci.

Najlepiej nadają się do oswojenia nierozłączki Fischera. Inne gatunki są czasem szczęśliwsze, kiedy żyją w parach.

Nierozłączki są bardzo ciekawskie. Nie można więc pozostawiać je bez nadzoru, kiedy znajdują się poza klatką. Swymi małymi dziobami nie wyrządzą takiej szkody jak duże papugi, ale potrafią schować się przed nami w każdy zakamarek.

Rzadko uczą się mówić, ale są małymi akrobatami i potrafią dostarczać nam rozrywki swoim błaznowaniem. Są ciche, chociaż kilka razy dziennie muszą sobie pogadać w swoim języku. Jeśli nam to akurat przeszkadza, możemy przykryć klatkę ręcznikiem, aby zamilkły.

Więcej w Wikipedii

Google+
Papuzia Telewizja
Papuzia TV
Papuzie Gadanie
PapuzieGadanie
My na You Tube