PAPUGA ROKU
Facebook
Nasz weterynarz
Nasz sklep współpracuje z doktorem Andrzejem Krajewskim, weterynarzem specjalizującym się w leczeniu zwierząt egzotycznych.

W przypadku problemów ze swoim pupilem lub wątpliwości przed jego zakupem możecie Państwo skontaktować się z nim w celu uzyskania fachowej porady. Doktor Krajewski przyjmuje w gabinecie weterynaryjnym wetmedicor, a także można umówić się z nim na wizytę domową.

Tel. do doktora:
692 007 920
Witamy

CENTRUM EGZOTYKI zaprasza do SKLEPU z PAPUGAMI, gdzie można nabyć ręcznie wykarmione, oswojone gadające papugi, a sezonowo małpki, małpiatki, skunksy, ostronosy, a także naszej produkcji zabawki dla papug i podłoża do klatek oraz wszelkie akcesoria hodowlane. Jesteśmy organizatorem Mistrzostw Polski Ptaków Gadających "PAPUZIE GADANIE". Zarówno z naszych PORAD, jak i blogów dowiecie się dużo o domowych zwierzętach egzotycznych.

Absolutny hit – do sprzedania małpki!!!

Obecnie w sprzedaży młodziutka oswojona kapucynka. 

Wszystkie niezbędne dokumenty do rejestracji w UE.

W związku z ogromnym zainteresowaniem, wszelkie informacje o małpkachi i ich cenach udzielamy tylko telefonicznie lub w Sklepie z Papugami.

Galeria fotografii kapucynki     Małpki - opis gatunków    Zobacz Ofertę małpek

Uwaga!!! Z powodu zakazu importu do Unii Europejskiej i kurczenia się europejskich hodowli małpki są coraz częściej oferowane na portalach ogłoszeniowych przez oszustów internetowych. Czytaj o przekręcie nigeryjskim.


Obecnie w sprzedaży młodziutka tamaryna białoucha.

Na zdjęciu młody, niewybarwiony osobnik.

 Tamaryny- opis gatunków  

Sprawdź Ofertę małpek

Gorące oferty!

 

                                                  Największy wybór oswojonych, ręcznie wykarmionych amazonek, należących do świetnych naśladowców dźwięków! Od lewej: zmienna, niebieskoczelna, białoczelna oraz najlepszy wśród papug naśladowca mowy - amazonka żółtogardła (ilość tych ostatnich bardzo ograniczona! To już ostatnie amazonki w tym sezonie!

W sprzedaży również duże ary, kakadu i żako. 

 Sprawdź Ofertę papug

 

 Najlepiej gadająca papuga   Wybierz amazonkę


Obecnie w sprzedaży ręcznie wykarmione kakadu sinookie.

W sprzedaży również duże ary, amazonki i żako.  

 Sprawdź Ofertę papug

   

      

Kakadu to pieszczochy   Nie pozwól kakadu wejść sobie na głowę


Żako kongijskie i liberyjskie  Obecnie w sprzedaży oswojone, ręcznie wykarmione  żako kongijskie i jego podgatunek żako  liberyjskie.

  Zobacz je na filmie "Dwa żako" (obok)

  W sprzedaży również ary, kakadu i żako.       

  Sprawdź Ofertę papug 

 

Obecnie w sprzedaży wspaniałe, ręcznie wykarmione, średniej wielkości papużki do towarzystwa: (od lewej) barwinka białobrzucha (pionik), afrykanka senegalska, konura(rudosterka) błękitnoszyja, konura patagońska i konura złotoczelna oraz wiele innych średnich i małych papużek, w tym - duża rzadkość - ręcznie wykarmione papużki faliste, nimfy i nierozłączki!

 

 

Rudosterka Rudosterka

Barwinki

Sprawdź  Ofertę papug

Przyjmujemy zamówienia

 

Przyjmujemy zamówienia na ręcznie jeszcze wykarmianą arę żółtoskrzydłą (macao).

 

 

 


Przyjmujemy zamówienia na różne gatunki tamaryn i marmozet - oswojone, wykarmione butelką należy zamawiać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Tamaryny- opis gatunków      Galeria fotografii tamaryn  

Sprawdź Ofertę małpek 

 


Z powodu dużej ilości zamówień na młode sajmiri wstrzymaliśmy przyjmowanie kolejnych. Kiedy zaistnieje możliwość zaoferowania nowych sajmiri, poinformujemy o tym na naszych stronach.

Wszystkie niezbędne dokumenty do rejestracji w UE.


Galeria fotografii sajmiri     Małpki - opis gatunków    Sprawdź Ofertę małpek 

 

Małpka sajmiri Małpka Pippi Pończoszanki

Uwaga!!! Z powodu zakazu importu do Unii Europejskiej i kurczenia się europejskich hodowli kapucynki i inne małpki są corazczęściej oferowane na portalach ogłoszeniowych przez oszustów internetowych. Czytaj o przekręcie nigeryjskim.

Budki lęgowe

Przyjmujemy zamówienia na wydrążone w pniu drzewa budki lęgowe dla ar, żako, kakadu, amazonek i innych dużych papug.

Tego rodzaju budki najlepiej imitują naturalne warunki, stymulując ptaki do odbywania lęgów.

 

Zobacz więcej zdjęć

Dla hodowców

Hodowcy! Jeśli chcecie skompletować dorosłe ptaki do hodowli, róbcie to jesienią i na początku zimy. Wiosną starsze osobniki będą trudno osiągalne.

Oferowane przez nas ptaki mogą być na życzenie seksowane. Możemy dostarczyć też pary lęgowe.

Dokumenty CITES

Nasze ptaki i inne zwierzęta zaopatrzone są w dokumenty pochodzenia CITES lub inne dokumenty niezbędne do ich rejestracji w Unii Europejskiej. Zwierzęta z Załącznika A Konwencji Waszyngtońskiej posiadają tzw. EuroCITES, czyli dokument dopuszczający je do obrotu handlowego na terenie Unii.

Nasz VLOG
My na You Tube